Szentmise az elhunyt hajléktalanokért

A Szent Egyed közösség szervezésében, több mint kétszáz hajléktalan ember jelenlétében ­Székely János esztergom–budapesti segédpüspök szentmisét mutatott be február 26-án Budapesten, a Horváth Mihály téri Szent József-templomban azokért a hajléktalanokért, akik az utcán éltek és haltak meg.