Bíró László püspök papi jubileumán
Bíró László tábori püspököt, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia családreferensét köszöntötte papsága 40. évében, püspökké szentelése 20. évfordulóján Bábel Balázs kalocsa–kecskeméti érsek, számos paptestvér és az ország szinte minden tájáról összegyűlt lelkes tömeg a kecskeméti nagytemplomban, múlt szombaton.
A társszékesegyházat megtöltő ünneplő közösség hálát adott Istennek Bíró László püspök hivatásáért, amely Szekszárdról Győrön, Pécsen, majd Kecskeméten át Budapestre és az ország minden tájára, illetve a határon túlra is elvezette a Krisztus örömhírét hirdető lelkipásztort. A jelenlévők köszönetet mondtak azért a sok szeretetért, jóért és lelki gazdagságért is, amely jellemzi a püspök életét, szolgálatát.