Erdélyben jártunk
A budapesti Orsolya Rendi Szent Angéla Általános Iskola 23 tanulója a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által kiírt Határtalanul! című pályázat 366 500 forintos támogatásával utazhattak Erdélybe. A kirándulásunk során rengeteg élményben volt részünk. Az első napon Nagyszalontán megnéztük a Csonkatornyot, és megismerkedtünk Arany János életével (a XVII. században emelt épület ad otthont az Arany János Emlékmúzeumnak – a szerk.).