Székesfehérvári Egyházmegye
Országjáró
Püspöki szentmise a megszentelt élet napján
Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén, február 2-án, 18 órakor a székesfehérvári székesegyházban Spányi Antal megyés püspök tart ünnepi szentmisét. A megszentelt élet világnapjának ünnepén a főpásztor vezetésével közösen adnak hálát hivatásukért a papok és a szerzetesek. A szentmisére meghívást kapnak az egyházmegye plébániáin működő közösségek vezetői és a lelkiségi mozgalmak képviselői is.