Örömteli találkozásra hív az Életjel Rádió
Adventi zenés estet tartanak december 14-én, pénteken, 18 órai kezdettel Budapesten, a Magyar Szentek templomában. A Lobbants lángot az éjjelen! című rendezvény védnöke Palánki Ferenc püspök, szervezője pedig egy idén pünkösdkor indult médium, amelyet katolikus kommunikációs szakemberek hívtak életre.
Az Életjel Rádió célja, hogy örömöt hozzon az életünkbe, segítsen felemelni a lelkünket, lendületet adjon a mindennapokhoz. Az evangélium üzenetét elsősorban az internet eszközeivel terjesztő adó nem csupán fiatalos zenét és őszinte hangvételű műsorokat közvetít – a digitális hálafal segítségével bárki megoszthatja másokkal örömét, és az ismert zenerádiókhoz hasonlóan dalküldésre is nyílik lehetőség. Az eletjel.hu honlap látványos videoklipeket, tartalmas olvasnivalót és értékes programokat is ajánl az odalátogatóknak – a sokoldalú médiamissziós tevékenység a katolikus tanítás új módon való népszerűsítését, az új evangelizáció ügyét szolgálja.