Balassi-mise a Szent István-dómban
Balassi-misére, a Balassi-érem átadására és magyar kardok megszentelésére került sor január 25- én Bécs városában, a Szent István-dómban. Az ünnepélyes eseményen részt vett Hölvényi György, az Emberi Erőforrások Minisztériumának egyházi, nemzetiségi és civil társadalmi kapcsolatokért felelős államtitkára.
A Balassi Bálint-emlékkard elnevezésű nemzetközi irodalmi díjat Molnár Pál alapította. A kardokat idén Bécsben, a Balassi-misén Kiss-Rigó László szeged–csanádi megyés püspök szentelte meg.