Az egyház „belülnézetből”

 

Az új ember ébredése címmel szintén a napokban adták ki a sokoldalú alkotó harmadik verseskötetét, Simon András grafikusművész ajánlásával. A gyűjtemény ötvenhét verset foglal magában, köztük Boldog John Henry Newman két versének műfordítását, valamint egy olyan fejezetet, amelynek segítségével a keresztút állomásait elmélkedhetjük végig a történet mellékszereplői – a lepel, a kalapács, a keresztfa deszkája, a Golgotára vezető út pora – szemszögéből.

A fiatalos hangvételű, elmélkedésre indító könyvek praktikus méretben és kedvező áron kaphatók a nagyobb könyvkereskedésekben, így az Új Ember könyvesboltjaiban is, valamint megrendelhetőek a szerző honlapján, a www.sti.hu címen.

Pákozdi István 

Szólj hozzá!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Magyar Kurír - Új Ember
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.