A szeretetünk bizonyítéka

Szent Imre herceg ünnepén, november 5-én rekollekción vett részt a Győri Egyházmegye papsága. A Győri Hittudományi Főiskolán Martos Levente Balázs a házaspárok lelki kíséréséről tartott előadást, majd Veres András megyéspüspökkel szentmisét ünnepeltek a székesegyházban.

Felejthetetlen élmény lesz a közös elsőáldozás

Az 52. Nemzetközi Eu­cha­risz­ti­kus Kongresszust (NEK) 2020 szeptemberében rendezik meg Budapesten. Ennek fontos előkészítő lépéseként november 8. és 10. között az Eucharisztikus Kongresszusok Pápai Bizottsága tanácskozást tartott Rómában. A kongresszusról Erdő Péter bíboros nyilatkozott a Vatikáni Rádiónak.